Hlasování o školním merchi

Informace k 1. školnímu týdnu 2024/2025 – ŠD

Školní družina zahájí provoz v pondělí 2.9.2024.

PROVOZ ŠKOLNÍ DRUŽINY:

2.9.2024        9.00 – 15.00

Ostatní dny je provoz ŠD následující:

Ranní družina:   6.30 – 8.00

Odpolední družina: po skončení vyučování  do 17.00

Zápisní lístek k činnosti ŠD pro prvňáčky se vyplňuje 2.září s pomocí paní vychovatelky na schůzce v ŠD.

Ostatní žáci dostanou zápisní lístek do ruky a druhý den donesou vyplněný z obou stran paní vychovatelce do družiny.

Pokud během prvních dnů návštěv Vašeho dítěte ve ŠD nestihnete odevzdat řádně vyplněný zápisní lístek, je třeba paní vychovatelku informovat o odchodu Vašeho dítěte lístečkem obsahující jméno dítěte, datum, hodinu, způsob odchodu a Váš podpis.

Poplatek za ŠD je 500,- Kč měsíčně. Platí se v září 2.000,- Kč a v lednu 3.000,- Kč. Po dohodě lze domluvit měsíční platby se splatností do 10. dne v měsíci.                                                                        Nezaplacením školného ve stanoveném termínu je porušení povinností stanovených Vnitřním řádem školní družiny.

Klabanová Jitka - vedoucí školní družiny

Kam dále?