Objednávání stravy přes internet

V naší školní jídelně máte možnost objednávání a odhlašování stravy přes internet.

V případě zájmu, kontaktujte prosím vedoucí školní jídelny buď telefonem na číslo 284 810 189,nebo mobil: 720 060 848, nebo mailem: kohutova@zspalmovka.cz  anebo osobně. Budou Vám předány potřebné instrukce a můžete ihned tuto službu začít využívat.

V rámci zkvalitňování služeb jídelny Vám nabízíme novou službu - mobilní aplikaci Strava.cz pro Android / iOS. Mobilní aplikaci strava.cz pro telefony a tablety s operačním systémem Android / iOS si můžete zdarma stáhnout na Google Play / App Store, odkaz pro stažení najdete na www.strava.cz.

Jídelníček je aktualizovaný zpravidla na dva týdny, průběžně zde bude k dispozici nový seznam jídel, které ve školní jídelně vaříme. Děti si mohou vybrat ze dvou hlavních jídel, podle vlastní chuti a preference. Přejeme dobré chutnání!

Objednávání jídel online lze na www.strava.cz, kód 0395