• Informace ze školní jídelny

Informace ze školní jídelny 6.11.2023

Informace ze školní jídelny

Vážení rodiče a strávníci,

ve dnech 13. a 14. 11 2023 přechází naše školní jídelna na nový počítačový systém, proto budeme v těchto dnech vařit jeden druh stravy.

Od této doby dochází ke změně možnosti výběru jídla a odhlašování obědů. Vše bude možné pouze přes internet na stránkách www.strava.cz , protože se ruší objednávkový panel ve škole. Dále je možné objednávat přes mobilní aplikaci www.strava.cz

Pro rodiče a strávníky, kteří již dříve začali používat tuto možnost výběru jídla a odhlašování se nic nemění.

Ostatní rodiče a strávníky prosím, aby si zkontrolovali, zda mají zadanou platnou e-mailovou adresu ve školní jídelně.

Dále upozorňuji rodiče a strávníky, že již nebudou dostávat před koncem měsíce papíry s požadovanou částkou platby, ale vše bude také posíláno přes e-mail.

Pokud nemáte zadanou e-mailovou adresu a potřebné údaje k přístupu na stránky www.strava.cz , kontaktujte vedoucí jídelny.

Kohutová Miroslava

Vedoucí školní jídelny