Informace o školní jídelně

1. Zaměstnanci školní jídelny

Na bezproblémový chod školní jídelny dohlíží její vedoucí paní Miroslava Kohutová, výborná jídla pak připravují další tři kuchařky.

2. Výdejní doba

Výdejní doba obědů je od 11,40 hodin do 14,00 hodin (vzhledem k provozu školy může být upraven i výdej obědů).

Výdejní doba obědů pro cizí strávníky a rodiče do jídlonosičů, kteří vyzvedávají oběd pro své nemocné dítě je z hygienických důvodů od 11,00 hodin do 11,45 hodin. Obědy je možné vyzvedávat do přinesených nádob a pouze u zadního vchodu do kuchyně. Tento vchod se nachází v ulici Palmovka asi 100metrů nad hlavním vchodem do školy.

Při vyzvedávání obědů se řídí pokyny obsluhujícího personálu.

3. Způsob objednávání obědů

Každý strávník potřebuje k  výdeji oběda ČIP.

Cena čipu je 120,- Kč.  Při odevzdání nepoškozeného a funkčního čipu bude strávníkovi tato záloha vrácena. Pouze v případě poškození čipu bude účtována částka 40,- na renovaci čipu.

Výběr obědů a odhlašování je možné pouze přes aplikaci www.strava.cz

4. Finanční norma a platba za jeden oběd

V důsledku změn rozlišení kategorií u strávníků je pro strávníka rozhodující jeho věk (datum narození). Žák, který dosáhne rozhodujícího věku během školního roku (tj. od 1. 9. do 31. 8.) je do určité kategorie zařazen už od 1. 9. školního roku, v němž dosáhl na rozhodující věk.

3 - 6 roků
7 - 10 roků