Vítejte na stránkách školy
Pracujeme na překladu do ukrajinštiny

Třída 7.B

Třídní učitel

Vargová Agáta
Počet žáků
Dívky
Chlapci
Jak naši třídu vidí děti:
Zdravíme toho, kdo tuto zprávu čte!
1)  V naší třídě je 8 holek a 7 kluků. Někdy jsme zlobiví, ale snažíme se být i hodní. Naše třída je velmi hezky vymalovaná. Máme nejradši tělocvik, ale ujde i výtvarná výchova. Máme asistentku a paní učitelku, kterou máme rádi. Ve třídě je 15 dětí - je to malý počet, zdá se to lehké, ale dáme zabrat!
2)  5. B má třídu v přízemí. Máme krásně pomalované stěny. Máme hodnou paní učitelku. Každou výtvarnou výchovu vyrábíme něco nového. V tělocviku chodíme často ven. Na  vánoce pečeme s paní učitelkou perníčky. Všichni jsme kamarádi.
3)  V 6. B je 15 žáků, kteří se snaží učit co nejlépe, hodně se spolu baví a jsou kamarádi. Děláme spolu hodně věcí, pečeme perníčky a vyrábíme ve výtvarce a pracovních činnostech hezké výtvory. Skoro u všech žáků je nejlepší hodinou tělocvik a počítačová výchova. Teď, jelikož je corona, tak chodíme na procházky ven.
A toto  je třída 6. B

Předměty a jejich učitelé

Anglický jazyk -Karolína Fojtů
Informačně - komunikační technologie - Ing. René Machej, Mgr. Agáta Vargová

Kontakty na jednotlivé učitele naleznete v sekci kontakty.

Důležitá sdělení a aktuality

2022/2023

8:00 – 8:45 8:55 – 9:40 10:00 – 10:45 10:55 – 11:40 11:50 – 12:35 12:45 – 13:30 13:40 – 14:25 14:30 – 15:15
Pondělí MAT DEJ TV TV AJ Zpg
Úterý ZEM Nj/Ajk MAT ČJ PRP Pč/Vv Pč/Vv
Středa DEJ ČJ FYZ AJ IKT HV
Čtvrtek MAT PRP Nj/Ajk ČJ AJ Psvd
Pátek OV ČJ MAT ZV ZEM FYZ

Odesláním formuláře souhlasíte s ochranou osobních údajů.