5.B | Základní škola, Praha 8, Palmovka 8

Vítejte na nových stránkách školy

Třída 5.B

Třídní učitel

Picková Ilona
Počet žáků
Dívky
Chlapci
Jak naši třídu vidí děti:
Zdravíme toho, kdo tuto zprávu čte!
1)  V naší třídě je 8 holek a 7 kluků. Někdy jsme zlobiví, ale snažíme se být i hodní. Naše třída je velmi hezky vymalovaná. Máme nejradši tělocvik, ale ujde i výtvarná výchova. Máme asistentku a paní učitelku, kterou máme rádi. Ve třídě je 15 dětí - je to malý počet, zdá se to lehké, ale dáme zabrat!
2)  5. B má třídu v přízemí. Máme krásně pomalované stěny. Máme hodnou paní učitelku. Každou výtvarnou výchovu vyrábíme něco nového. V tělocviku chodíme často ven. Na  vánoce pečeme s paní učitelkou perníčky. Všichni jsme kamarádi.
3)  V 5. B je 15 žáků, kteří se snaží učit co nejlépe, hodně se spolu baví a jsou kamarádi. Děláme spolu hodně věcí, pečeme perníčky a vyrábíme ve výtvarce a pracovních činnostech hezké výtvory. Skoro u všech žáků je nejlepší hodinou tělocvik a počítačová výchova. Teď, jelikož je corona, tak chodíme na procházky ven.
A toto  je třída 5. B

Předměty a jejich učitelé

Anglický jazyk - Evan Herzmann herzmann@zspalmovka.cz
Informačně - komunikační technologie - Ing. René Machej, Mgr. Agáta Vargová

Ostatní předměty vyučuje třídní učitel.

Kontakty na jednotlivé učitele naleznete v sekci kontakty.

Důležitá sdělení a aktuality
V rámci střídavé výuky nastupujeme do školy v týdnu 19. - 23. 4. Kvůli povinnému testování v pondělí a ve čtvrtek je třeba, aby děti přišly  v 7: 30.

Ve čtvrtek 1. 4. jsou velikonoční prázdniny. To není apríl!

Vzhledem k prodlužující se distanční výuce došlo od pondělí 22. 3. 2021  ke změněně rozvrhu. Byly do něho zařazeny všechny výchovy formou samostudia. Upravený rozvrh naleznete pod touto zprávou.

Dne18. 3. od 18 hodin se budou konat třídní schůzky. Proběhnou online přes účty dětí.

Od 1. 3. do 5. 3. jsou jarní prázdniny.

Prezenční výuka

8:00 – 8:45 8:55 – 9:40 10:00 – 10:45 10:55 – 11:40 11:50 – 12:35 12:45 – 13:30
Pondělí ČJ MAT ČJ AJ HV
Úterý ČJ MAT VL VV VV
Středa ČJ MAT AJ ČJ IKT TV
Čtvrtek ČJ AJ MAT
Pátek ČJ MAT VL TV ČJ

Odesláním formuláře souhlasíte s ochranou osobních údajů.