Školní zájezd do Anglie

Zájezd do Anglie 2024

Koncem května se vydáme s žáky druhého stupně na super zájezd do Anglie. Navštívíme například pulzující metropoli Londýn, univerzitní město Cambridge a pestrý pobřežní Brighton. Ubytujeme se po skupinkách u místních rodin, což znamená nejen jedinečný vhled do anglického života, ale také skvělou šanci procvičit si angličtinu v reálných situacích. Věříme, že studijní pobyty nabízí prostor pro vzdělání, poznání jiné kultury a také dobrodružství a navázání nových přátelství. Podrobný program a důležité informace jsou k dispozici v další části článku. Těšíme se na společné objevování a vzdělávání s našimi studenty!

DŮLEŽITÉ AKTUÁLNÍ INFORMACE ANGLIE 2024

Platba druhé části zálohy 7800 Kč na účet školy s VS žáka nejpozději do 8.3.2024

V případě, že si nepamatujete variabilní symbol dítěte, napište mi (Karolína Fojtů) přes bakaláře.

Zaplatit pojištění do 15.4.2024 na účet školy s VS žáka

300 Kč do 15 let dítěte, 420 Kč pro 15 a 15+ -

Dokumentace

Kopie cestovního pasu, nelze jet na občanský průkaz do 15.4.2024

Vyplnit dokumenty „Potvrzení o bezinfekčnosti“ předat u autobusu a „Zdravotní způsobilost“ od svého lékaře, alergie, léky atp. můžete nosit

Prosím o nahlášení specifických požadavků např. diety (bezlep/veg atd.)

Dokumenty ke stažení a podrobnější informace o pobytu naleznete na webových stránkách školy.

Looking forward!