Pokyny a svátek matek

28.4.2020

Vážení rodiče a milé děti,
během dneška Vám na WhatsApp pošlu návod na sčítání a odčítání s přechodem, neboť jsem zjistila, že ne všichni to máte dobře a já Vám to vyfocené na mobilu nemůžu opravit.....:-). V PS z matematiky je to např. strana 16 a 19.....
Na recepci naší školy máte sešity na domácí přípravu, např. diktáty, písemná cvičení z učebnice ČJ, aj. dle Vaší potřeby. Také jsem tam připravila" polotovar" na přáníčka ke svátku maminek a babiček - jsou vždy 2 spojená svorkou, tak si je vyzvedněte, stačí je vyzdobit pastelkami nebo přejet lehounce vodovkou....to už záleží na Vás a 2.neděli v květnu ho můžete mamince a babičce dát (dovnitř napište např. Milá maminko (babičko), mám Tě moc rád/a. Tvů Pájaj/ Tvoje Alenka :-). A až to přání budete mít hotové, tak mi ho pošlete na WhatsApp a já Vám napíšu tu nejkrásnější jedničku - termín do 15.5.2020.

Jinak Vás děti moc chválím za to, jakou rodičům děláte radost tím, že "nereptáte" a pěkně se učíte, hlavně nahlas čtěte a na začátku vět pište velké písmenoooooo!
Mějte se moc krásně a opatrujte se! Jitka Smrčinová