Informace o uzavření školy

14.10.2020

Vážení rodiče,

vzhledem k včerejšímu Usnesení vlády ČR se od  středy 14. 10. 2020 „zakazuje osobní přítomnost žáků na základním vzdělávání na základní škole“. Žáci do 31. 10. 2020 zůstávají doma na distančním vzdělávání.

Rozvrh na distanční vzdělávání a samostudium bude k dispozici během zítřejšího dne. Zároveň budou rozeslány další informace, jakmile škola obdrží pokyn MŠMT (týká se např. vystavování ošetřovaček).

Možnost stravování žáků:

1. Obědy – středa – 14. 10. – bude automaticky všem odhlášeno

2. Obědy – čtvrtek a pátek – 15. – 16. 10. bude možné stravování žáků ve školní jídelně za dotovanou cenu – obědy dle nabídky. Pokud bude mít žák zájem o obědy, prosíme o potvrzující email na adresu kohutova@zspalmovka.cz ve znění: třída – jméno žáka – mám zájem

Ostatní si musí obědy odhlásit sami!!!!!

3. Obědy – 19. – 23. 10. – budeme řešit dle počtu přihlášených strávníků. Pokud bude malý zájem, ŠJ bude uzavřena.

Děkuji vám všem za spolupráci a pochopení v této složité době a přeju hlavně zdraví.

Mgr. Ivana Vanišová

Základní škola, Praha 8, Palmovka 8 > Informace o uzavření školy