Důležité pokyny na konec května a červen

20.5.2020

Vážení rodiče, posílám Vám velmi důležité zprávy ( měli jsme dnes poradu s vedením školy ), proto jsou psané červeně:

1. Napište mi do 29.5.2020, kdo víte, že Vaše dítě nebude chodit od 1.9.2020 do naší školy - důležité kvůli počtům žáků ve třídách pro paní ředitelku....

2. Posílejte mi 1000,- na sešity a PS do 3.třídy (zatím má zaplaceno 8 žáků) - paní hospodářka dala termín do 8.6.2020.

3. Potvrzení od dětské lékařky, že Vaše dítě je schopno plaveckého výcviku od 1.9.2020 - doneste na recepci a vložte do desek nadepsaných 2.A PLAVÁNÍ
    do 19.6.2020 - potvrzení je nutné a plavání povinné ( děti budou mít 1 hodinu TV a 1 hodinu plavání ).

4.​ Vzkaz od paní Kohútové - Jestli chcete vrátit přeplatky za obědy - napište paní hospodářce e - mail s číslem Vašeho účtu a ona Vám je pošle ( jinak ty peníz
    budou převedeny normálně na obědy od září, takže se neztratí )       kohutova@zspalmovka.cz

5. Dnes jsem musela vyklidit šatnu, protože se budou šatny na 1.stupni rekonstruovat - věci mám v taškách u sebe ve třídě, budete - li něco z věcí potřebovat, tak
    mne kontaktujte, jinak je dětem dám v září

6. Jinak jsem usoudila, že seznam pomůcek na VV a PČ Vám dám až v září, protože děti mají výtvarné pomůcky v docela dobrém stavu v šuplících. Čtvrtky, papírové kapesníky a utěrky i bonbony na začátek školního roku taky máme, takže dětem na září vybavte penály - 3 ořezané tužky, gumu, gumovací pero 2x, ořezávátko, pastelky 10 barev, fixy 10 barev, krátké pravítko, tuhé lepidlo ( 1 v penálu a 1 do krabičky v lavici + černý fix do krabičky v lavici ), špičatější nůžky stříhající i látku. V aktovce - 30cm pravítko, pravoúhlý trojúhelník,funkční kružítko.

Děkuji Vám všem za skvělou spolupráci!!!

Kdyby přišla v září 2.vlna koronaviru, připravte si přes prázdniny vybavení na skypové vyučování :-).

A poslední věc, která se týká Erika, Kristiána a Umme - potřebuji od Vás, aby mi rodiče těchto dětí přinesli a na recepci nechali všechny doplněné PS!
To znamená - PS z ČJ, PS z MA i DES a PS z prvouky, Písanku a Diktáty​ a to v pátek 29.5.2020
. Já je opravím a v úterý 2.6.2020 si je zase budete moci vzít k další práci domů.

​Mějte se všichni co nejlépe! Kdybyste něco potřebovali, kontaktujte mne! A pozdravujte ode mne a od paní asistentky Vaše děti!!! Jitka Smrčinová

Základní škola, Praha 8, Palmovka 8 > Aktuality > 2.A > Důležité pokyny na konec května a červen