Vítejte na stránkách školy
Nabídka práce
Pracujeme na překladu do ukrajinštiny
Bakaláři - Žákovská knížka
Virtuální prohlídka

ZŠ Palmovka Praha 8 přijme pro školní rok 2022/2023 pedagoga pro první stupeň.

Co vás čeká

Pro školní rok 2022/2023 přijmeme kvalifikovaného pedagoga na pozici učitele 1. stupně ZŠ. Základní škola je rodinného typu, ve třídách disponujeme menším počtem žáků, škola se zaměřuje na vzdělávání žáků s OMJ (odlišný mateřský jazyk).

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- potřebné vzdělání, případně studující pedagogický obor (jsme otevřeni i spolupráci se studenty pedagogických fakult)

ovládání základní administrativy spojené s prací pedagoga (práce s Bakaláři, případně ovládání IT tabule,…)

Výhodou bude, pokud budete umět

- cizí jazyk (anglicky, ukrajinsky, rusky), není však podmínkou

jakýkoli talentový program (hra na nástroj, pohybové dovednosti, zpěv,...) - možnost vedení kroužků

Co vám můžeme nabídnout

- Plat dle tabulkového řádu, možnost dalšího výdělku (doučování, kroužky, šablony, odměňování zaměstnanců,...)

- Možnost dalšího rozvoje pedagogů, získání zkušeností v oblasti vzdělávání cizinců

- Stabilní zázemí, třídy s menším počtem dětí

- Silná spolupráce pedagogů na celém prvním stupni

- Vstřícné vedení školy

Bezkonkurenčně skvělé obědy dotované FKSP

Typ úlohy: Plný úvazek

Plat: 31 000,00Kč - 40 000,00Kč (měsíčně)

Předpokládané datum nástupu: 22.08.2022

Zájemci prosím kontaktujte ředitelku školy Mgr. Ivanu Vanišovou na emailu vanisova@zspalmovka.cz

V emailu zašlete váš životopis.

Kalendář akcí

Kontaktovat zaměstnance

Odesláním formuláře souhlasíte s ochranou osobních údajů.

Zavřít