Den otevřených dveří - Konání zápisu do 1. tř. a přípravného ročníku | Základní škola, Praha 8, Palmovka 8

Vítejte na nových stránkách školy
  • Úvod
  • Den otevřených dveří - Konání zápisu do 1. tř. a přípravného ročníku

Den otevřených dveří - Konání zápisu do 1. tř. a přípravného ročníku 12.4.2021

Den otevřených dveří 2021

Základní školy, Praha 8, Palmovka 8

Vážení rodiče,

z důvodů nám všem známým se v letošním roce nemohl konat klasický Den otevřených dveří, proto jsme Vám připravili on-line verzi:

· prezentaci školy, která Vám jednoduše přiblíží školu najdete v souboru: Den otevr. dveri 2021,

· virtuální prohlídku: 3D prohlídka naší školy, včetně učeben a ostatních prostor,

· ve čtvrtek 8. dubna 2021 jsme se setkali s rodiči on-line. Přepis záznamu ze schůzky s dotazy rodičů je pro Vás připraven v souboru: on-line dotazy a odpovědi.

Zápis do 1. a přípravné třídy proběhne on-line na www.zspalmovka.cz. Aplikace s možností přihlášení dítěte do naší školy bude spuštěna od 19. dubna 2021 do 30. dubna 2021.

Mgr. Ivana Vanišová, ředitelka

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.