9. třída

V pondělí 13.11. a ve čtvrtek 30.11. přišla paní psycholožka a měli jsme preventivní program. První hodinu jsme hráli hru. Hra spočívala v tom, že jsme dostali tyč a dvěma prsty jsme ji měli položit na zem. Druhou hodinu jsme si povídali o vztazích ve třídě. 30.11. nás opět navštívila paní psycholožka tentokrát jsme hráli ve skupinách scénky podle předlohy. Nakonec jsme zase řešili vztahy ve třídě.

Další setkání s paní psycholožkou bylo v pondělí 4.12. a ve středu 13.12. Při prvním setkání jsme si povídali co se stalo během doby, kdy jsme se s paní psycholožkou neviděli. Další hodinu jsme opět hráli hru. Ve hře bylo zapotřebí šlápnout na kruh ve kterém byla celá abeceda a čísla 1-9. Šlapali jsme podle toho jak byla písmena a čísla za sebou. Při dalším setkání jsme si povídali o vztazích ve třídě. Další hodinu jsme si rozdali korálky. Každý dostal tři a měl je dát třem žákům a říct proč mu korálek dal. Setkání bylo zajímavé a těšíme se na další.

V adventním čase 21.12. jsme šli do kina na film Přání k mání. Film se nám moc líbil. Vyprávěl o klukovi jménem Albert, jeho rodičích a přáních které když děláte dobré skutky mohou být skutečností. Těšíme se na vánoční prázdniny a všem přejeme krásný nový rok 2018.

Aleš Řápek a celá 7.třída

9. třída
1.12.2017 Třídní schůzky - termíny

Květnový termín platí pouze pro 7. třídu z důvodu zájezdu do Anglie v termínu 5. - 19.5. více

8.11.2017 Preventivní program - termíny

Preventivní program je naplánovaný na tyto dny (vždy 2 vyuč.h.) více